Walk and Run 2011

Også i år arrangeres Walk and Run ved den internasjonale skolen her i Addis, til inntekt for CBCF.

Her er litt info om selve programmet:
Programmet går lørdag 19. mars, fra kl 09 - 12.  Samtlige elever, lærere og foreldre deltar. Stort oppmøte i fjor. Hovedinntekten kommer fra sponsorene som støtter de mange som deltar i Walk and Run. Banen er på 300 meter. Sponsorene bestemmer selv hvor mye de vil støtte deltagerne med per runde. I fjor fordelte beløpet per runde seg på mellom kr 30.- til kr 200.-. Det løpes i maks 1 time.

Vi satser på å stille med minst 15 løpere, - minst 10 av dem skal være brannskade pasienter.
Så vi trenger sponsorer til minst 15 deltakere. Det gjør ingenting om det blir flere sponsorer per løper. Det øker inntekten. Alle løpere vil få utdelt T-skjorte med CBCF logoen på.

Her er bilder av pasientene som var med i fjor og et par bilder av en avpasientene som ble operert i vinter, Tajudin. Håper han klarer et par tre runder.

Walk and RunWalk and RunWalk and RunTajudinTajudin

Hvis noen er interessert i å stille som sponsorer, send en mail med navn og sponsorbeløp til meg!
E-post: anne_kari_knutsen@yahoo.no

Hilsen Anne Kari

 

 

 

 

 

 

 

topp